Życzenia wielkanocne księdza proboszcza:

Moi Drodzy Parafianie!

W wyjątkowej sytuacji ostatnich tygodni nie widząc Waszych Twarzy w przeżywanej wspólnie Liturgii, częściej niż zwykle noszę Was w swoich myślach, a najbardziej w czasie Eucharystii sprawowanej w pustym kościele. Nawet w czasie transmisji internetowej Wy mnie widzicie, ale ja Was nie widzę. Rodzi to prawdziwą tęsknotę i pragnienie doczekania się - tak po prostu - normalnej Mszy św., gdzie następuje modlitewny dialog między kapłanem i wiernymi. Dlatego życzę Wam, aby się to spełniło jak najprędzej, a także byśmy dobrze odczytali te znaki wydarzeń, poprzez które cierpliwy Bóg niewątpliwie chce do nas coś powiedzieć.

Życzę ponadto zgody w naszych rodzinach, radości z najmłodszych, którym mamy dać przykład wiary i ufności. Bądźcie zdrowi! Wolni od wszelkiej zarazy świata biologicznego, owszem - duchowego i społecznego też. Cieszmy się sobą i szanujmy się wzajemnie póki jest na to czas. Dla księdza Andrzeja Szorka miałem przygotowane życzenia i małą świąteczną paczkę, a On już u Pana i jestem pewien, że stamtąd nam błogosławi.

Pokój Wam w tym świątecznym czasie!
Dany Wam Ksiądz Adam Zakrzewski
KOKOSZYCE – W WIELKANOC 2020