Wczoraj-Dziś

Grupy parafialne Dzieci Maryi

+ Odeszli do Ojca +

Pismo Święte on-line

Image
Drodzy Diecezjanie!

Śmierć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki i innych Osób w wyniku katastrofy lotniczej wstrząsnęła nami do głębi. Po raz kolejny w historii w jednym momencie nasza Ojczyzna pozbawiona została swych najlepszych synów i córek.

Także Ziemia Śląska doznała niepowetowanej straty, gdyż wśród ofiar są również mieszkańcy naszego województwa. Ich krewnym przesyłam wyrazy głębokiego współczucia. Wszyscy chcemy uczestniczyć w ich bólu i pocieszać słowami chrześcijańskiej nadziei.

W ostatnich latach przeżywaliśmy wiele tragedii związanych z katastrofami. 5 lat temu tuż przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego żegnaliśmy Jana Pawła II. Dziś trzeba nam zjednoczyć się w wielkiej modlitwie za tragicznie Zmarłych, za ich krewnych i przyjaciół powierzając ich Bożemu Miłosierdziu.

W katedrze Chrystusa Króla w Katowicach ta modlitwa będzie miała miejsce podczas Mszy świętych sprawowanych w sobotę 10 kwietnia o godz. 18.00 i w niedzielę 11 kwietnia o godz. 12.00.We Mszy sobotniej będzie uczestniczyć młodzież, która przybędzie do Katedry w „Marszu dla życia”.

W tak szczególnych okolicznościach bądźmy zjednoczeni we wspólnej modlitwie za Zmarłych i za naszą Ojczyznę.

+ Damian Zimoń
Metropolita Katowicki

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 177

Wczoraj 358

Tydzień 1286

Miesiąc 6938

Ogółem 522692

Currently are 21 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions