Cmentarz parafialny parafii p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach położony przy ulicy Osadniczej


Dane statystyczne:
Ilość pochowanych zmarłych:
Ilość mogił:
Powierzchnia:
Dane na dzień

Grabarz: Jacek Grzesiak
tel. kom. 698 938 947

 

Cmentarz znajduje się pod zarządem Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszycach. Nadzór nad cmentarzem i jego administrację sprawuje ks.Proboszcz.

Ustawianie nagrobków lub ich rozbiórka, może odbywać się tylko w ciągu dnia, po uprzednim zatwierdzeniu projektu lub zmiany, u administratora cmentarza i uiszczeniu stosownej opłaty.

 

 

Chcemy uporządkować listę grobów przeznaczonych do ponownego użycia. Są to groby dla których od lat nie dokonano przedłużenia rezerwacji. W przypadku chęci przedłużenia rezerwacji lub samego zaciągnięcia informacji trzeba przyjść  do kancelarii parafialnej (nie jest możliwa informacja drogą telefoniczną). Wobec powyższego w miesiącu wrześniu kancelaria będzie czynna w dodatkowych godzinach wieczornych, tj.: wtorek, czwartek i piątek w godz.: 17:3o-19.oo; oraz rano w piątek i sobotę 8:oo – 9.oo. Rezerwacja miejsca grobowego przy pogrzebie jest opłacana na 20 lat. Po tym czasie można ją przedłużyć na nie mniej niż 5 lat. (30 złotych/rok.) Osoby, które z różnych przyczyn aktualnie nie są w stanie uregulować należności, proszone są o zgłoszenie woli późniejszego terminu opłaty poza wrześniem, aby grób nie został zlikwidowany.