OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.07.2018r.

1. XVI Niedziela Zwykła. Jezus Dobry Pasterz - to jeden z najpiękniejszych biblijnych obrazów Boga. Nasz Pan przychodzi do każdego z nas osobiście, lecz nie w oderwaniu od wspólnoty. Dlatego nikt nie może zatrzymać Jezusa tylko dla siebie. Łącząc się z Nim w Komunii, wyrażamy naszą jedność z całym Kościołem i przyjmujemy współodpowiedzialność za innych.

2. Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną w kolekcie lub przelaną na rachunek parafii.

3. Gość Niedzielny jest do nabycia w tyle kościoła. Zachęcam do lektury.

4. Od czwartku będzie przebywał w naszej parafii Ks. Adam Sobczyk – Misjonarz Świętej Rodziny – zastępując księdza proboszcza.

5. Kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna w poniedziałek po mszy porannej oraz we wtorek, czwartek i piątek po mszy wieczornej. Telefon do parafii: 324562174.

6. W piątek zapraszam na nabożeństwo ku czci Św. Ojca Pio i Św. Jana Pawła II.

7. Za tydzień, w pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca będzie miał miejsce obchód chorych według stałej listy.

8. W tym tygodniu będą dokonane pomiary geodezyjne na parafialnej działce przy ulicy Pszowskiej, na której stoi przygotowana do remontu kaplica 1722. Otrzymaliśmy wszelkie stosowne pozwolenia na wykonanie generalnego remontu tej zabytkowej kaplicy. Obecnie ma miejsce wybór firmy, która posiada wymagane uprawnienia i dokona tego dzieła. Są też prowadzone rozmowy dotyczące zamówienie do kaplicy dębowych drzwi i nowych witraży które będą odwzorowaniem tych pierwotnych.

9. Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na wspomniany remont kaplicy. Rodziny, które dodatkowo wpierają inwestycje i remonty naszej parafii w skali 600 złotych/rok lub regularnie 50 zł/miesiąc, proszone są, aby od dziś w tytule przelewu wpisywać: Remont kaplicy 1722. Ofiary na remont kaplicy można też składać do skarbonki z napisem: na remont kaplicy 1722.

Nabożeństwa Majowe

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 103

Wczoraj 59

Tydzień 492

Miesiąc 2501

Ogółem 292346

Currently are 51 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions