OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21.10.2018r.

1. XXIX Niedziela Zwykła to Niedziela Misyjna. Pamięcią modlitewną ogarniamy misjonarzy i powierzonych im wiernych. Tym samym rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za tę ofiarę!

3. O 15:15 zapraszam na różaniec w intencji misji. Przyjdźmy na różaniec również w tygodniu – kiedy komu pasuje. Najważniejsza jest chęć i konkretna decyzja.

4. Serdeczne podziękowania składamy anonimowym darczyńcom, którzy regularnie składają swoje ofiary do skarbonki misyjnej. Misje wsparliśmy również kupując kalendarz misyjny Ojców Oblatów. Kolekta dzisiaj i w Trzech Króli jest zawsze na misje. Niewielką sumę przekazałem misjonarzowi z Rosji i wcześniej z Zambii. Wsparliśmy również Kościół w Kazachstanie i budujący się kościół we Lwowie. Ta świątynia została poświęcona dwa tygodnie temu. Zostałem zaproszony do Lwowa na trzy kwietniowe dni. Dzięki Bogu w parafii jest duch misyjny z modlitwą.

5. Dziś ma miejsce liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej mszy św.

6. Gość Niedzielny podejmuje temat godnego przystępowania do Komunii św. Znajdziemy też artykuł o naszych emeryturach.

7. Można zabrać do domu przygotowane kartki do wypisania zalecek za zmarłych.

8. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II.

9. W czwartek na 19:oo zapraszam na probostwo Radę Ekonomiczną naszej parafii.

10. W czwartek na różaniec zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po różańcu spotkanie w salce dla siódmych i ósmych klas.

11. W piątek w czasie różańca będziemy się modlić przywołując Św. Pio i Św. Jana Pawła.

12. W piątek i sobotę odbędą się w naszej parafii nauki przedmałżeńskie. Początek o 18:3o w domu parafialnym. W celach organizacyjnych proszę do środy telefonicznie uprzedzić swoje przybycie – 324562174.

13. W najbliższą sobotę o 9:3o odbędzie się spotkanie Dzieci Maryi. Wyjątkowo będzie trwać tylko godzinę – koniec 10:3o.

14. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość poświęcenia Kościoła Własnego. Na sumie odprawimy mszę w intencji parafian. Bogu polecimy zmarłych budowniczych i wspierających utrzymanie kościoła przez lata. W tym dniu serdecznie polecam kolektę na cele parafialne. Ostatnio zakupiliśmy: węgiel, drewno i olej opałowy na ogrzanie domu parafialnego. Potrzebne też są naprawy oświetleniowo – elektryczne w kościele i na probostwie. Przymierzamy się do listopadowych kilkutysięcznych wydatków na wywóz śmieci z cmentarza.

15. Godziny pracy kancelarii znajdziemy: w gablotce, na stronach parafii i na drzwiach kancelarii. Poza wyznaczonymi godzinami wizytę trzeba ustalić telefonicznie.(4562174)

16. W zakrystii jest do nabycia Śląski Kalendarz Katolicki 2019, tematycznie poświęcony Kardynałowi Augustowi Hlondowi. Był On pierwszym biskupem katowickim i prymasem Polski. Kalendarz ten jest do wglądu w tyle kościoła cena 20.złotych.

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 59

Wczoraj 125

Tydzień 59

Miesiąc 2519

Ogółem 295273

Currently are 26 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions