OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20.10.2019r.

1. XXIX Niedziela Zwykła. Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się również Tydzień Misyjny w nadzwyczajnym miesiącu misyjnym ogłoszonym z woli papieża Franciszka. W naszych modlitwach wspólnie będziemy pamiętać o misjonarzach i młodych Kościołach na całym świecie. Zapraszamy na różaniec w intencji misji o godzinie 15:15.

2. Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na misje. Bóg zapłać za każdy dar!

3. Sumę poprowadzą dzisiaj księża wychowawcy WŚSD. Witamy wśród nas młodzież uczestniczącą w Kokoszycach w roku propedeutycznym przed wstąpieniem do Seminarium. Życzymy Wam światła Ducha Świętego.

4. Dziś ogólnopolskie liczenie wiernych uczestniczących we mszach niedzielnych

5. Gość Niedzielny zamieszcza artykuły: o błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszce; o rodzicach Św. Jana Pawła II. Znajdziemy też analizę wyników wyborów do parlamentu i artykuł o sylwetce polskiej noblistki. Za tydzień w GN znajdziemy płytę z filmem o Objawieniach w Lourdes z Św. Bernadetą.

6. We wtorek przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II. Po raz ostatni będzie można nabyć kalendarz z tym świętym na 2020 rok. Przypomnę, że w maju 2020 roku będziemy wspominać 100. rocznicę Jego urodzin.

7. W czwartek o 18:15 zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkoły średniej, którzy brali udział w zeszłorocznym przygotowaniu jako ósmoklasiści. Jeśli ktoś nie może przyjść w tym dniu, to zapraszam w sobotę na 9:oo do domu parafialnego.

8. Tegoroczne bierzmowanie będzie w czasie wizytacji biskupiej 6. 12 o 17:oo. Świadkowie już teraz proszeni są o zarezerwowanie tego czasu.

9. W czwartek o 19:oo zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie do domu parafialnego.

10. W piątek i sobotę odbędą się w naszej parafii nauki przedślubne dla narzeczonych. Początek o 18:3o w domu parafialnym. Natomiast w niedzielę o 15:oo rozpocznie się w kościele dzień skupienia dla narzeczonych.

11. W sobotę o 10:oo jest zbiórka ministrantów starszych i młodszych.

12. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe! Oto intencje różańcowe: pon. – w int. dzieci poczętych i nienarodzonych; wt.: w int. kursu propedeutycznego przed Seminarium; śr.: o nawrócenie dla alkoholików i narkomanów; czw.: za parafian z Młodzieżowej, Szwedy i Dołków; pt.: za mieszkańców Strażackiej i Norwida; sob.: za parafian ze Smolnej Pałacowej i Gagarina; ndz.: za parafian.

13. Za tydzień w niedziele będziemy obchodzić 69. rocznicę poświęcenia naszego kościoła i dziękować, że dzięki ofiarodawcom jest zadbany i nie jest pusty. Od następnego roku rocznicę te będziemy obchodzić w lipcu – w tym bowiem miesiącu nasz kościół został poświęcony. Uroczysta suma będzie upiększona nutą organów (Łukasz Kurpas) i skrzypiec (Katarzyna Pielech).

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 7

Wczoraj 153

Tydzień 422

Miesiąc 2685

Ogółem 321441

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions