OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24.11.2019r.

1. NiedzielaUroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Zaśpiewajmy hymn: Chrystus Królem, Chrystus Panem, Chrystus Władcą nam! W czasie sumy modlimy się za Służbę Ołtarza naszej parafii. Są z nami przełożeni WŚSD wraz z da Bóg przyszłymi klerykami Seminarium Duchownego.

2. Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji – tym razem na funkcjonowanie archiwum i muzeum. Natomiast we wszystkie niedziele adwentu będzie kolekta parafialna. Dziękuję Wam za ofiary, które z serca składacie w czasie kolędy.

3. Dzisiaj przed mszami jest zbiórka darów dla rodaków na Wschodzie. Składamy je w zakrystii. Chodzi o artykuły spożywcze, chemiczne i szkolne, również gry. Akcję organizuje KSM.

4. Gość Niedzielny pyta: czy w Polsce jest wolność religijna? Jest też artykuł o prawdopodobnie najstarszym sanktuarium maryjnym w Europie. W środku GN znajdziemy kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020 rok.

5. W tym tygodniu w piątek 29 listopada o 18:oo jest pierwsza próba dla przygotowanych do bierzmowania. Przychodzą sami kandydaci. Druga próba będzie wraz ze świadkami – we wtorek 3 grudnia o 18:oo. Będzie okazja do spowiedzi św. Obecność jest obowiązkowa!

6. Msza św. barbórkowa będzie odprawiona w środę 4. grudnia o 9:oo.

7. Msze św. roratnie o Matce Bożej będą odprawiane w adwentowe wtorki, czwartki i piątki. Tematyka kazań będzie dotyczyć postaci adwentowych i osoby Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w czerwcu zostanie wyniesiony na ołtarze.

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 4

Wczoraj 83

Tydzień 87

Miesiąc 2897

Ogółem 318494

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions