OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22.12.2019r.

 

1. Czwarta Niedziela Adwentu. Dziękujemy Bogu za kolejny Adwent naszego życia, a szczególnie za dobre owoce, które zrodziły nasze modlitwy, uczestnictwo w liturgii i prace na rzecz nawrócenia. Dziękujemy za świadectwo rodziców i dzieci uczestniczących w roratach. Radość jest też w sercach wielu ludzi niosących konkretną pomoc potrzebującym wsparcia oraz wszystkich, którzy dotrzymali swoje adwentowe postanowienia. Pamiętajmy w modlitwie o wiernych, którzy w adwentowym czasie ani razu nie byli obecni w kościele i nie odprawili świątecznej spowiedzi św. Odprawimy msze w intencji wszystkich parafian. Teraz czas na świętowanie Bożego Narodzenia.

2. Gość Niedzielny - świąteczny podwójny numer kosztuje wyjątkowo 10 złotych.

3. Dodatkowa okazja do spowiedzi świętej:

Dzisiaj:7:2o-7:5o; 9:5o-10:2o; 17:oo-17:3o (dwóch księży).

Poniedziałek: 6:3o-10:3o (o godz. 8:3o przerwa pół godziny i od 9:oo dwóch księży); 15:oo-16:oo (dwóch księży, ale tylko do 16:oo); 17:oo-19:oo (do 18:oo będzie dwóch księży); 19:oo – tylko wtedy, gdy będą jeszcze wierni do spowiedzi.

Wtorek – Wigilia: 6:3o-12:3o (o 10:3o pół godziny przerwy). Będzie spowiadał jeden ksiądz – chwilami dwóch. Proszę nie przychodzić do spowiedzi tuż przed końcem wyznaczonego czasu. Od 12:3o kościół będzie zamknięty na czas sprzątania.

____________________________________________________________________________________________________

W przededniu Uroczystości Narodzenia Pańskiego i Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi w Nowy Rok, składam Wam Drodzy Parafianie szczere życzenia:

Niech ten święty czas umocni waszą wiarę w Jezusa Chrystusa Syna Bożego, Naszego Pana i Zbawcę, który wszedł w nasze ziemskie życie i prowadzi nas do siebie. Oby święta Bożego Narodzenia nigdy nie były w naszych rodzinach tylko gwiazdką w zimowym czasie, lecz aby Dzieciątko Jezus zawsze stało w centrum świętowania. Proszę Boga przez wstawiennictwo Maryi o dar zdrowia i zgody dla nas wszystkich, oraz o Mądrość, która uczy posłuszeństwa Bogu i oddalenia od siebie wszelkiego zła. Podnieś rączkę Boże Dziecię błogosław Ojczyznę miłą

ksiądz proboszcz Adam Zakrzewski

4. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękny wystrój kościoła i czynią to już od lat na Chwałę Bożą i dla piękna naszych wspólnych spotkań w kościele.

5. Pasterka będzie odprawiona w intencji parafian oraz w intencji czyniących dzieła miłosierdzia. Przewodniczył jej będzie nasz rekolekcjonista ks. dr hab. Janusz Wilk. Dziękuję Mu serdecznie za wszelką pomoc i służbę w konfesjonale. Kolekta w czasie pasterki jest skierowana na Fundusz Obrony Życia.

6. Proszę, aby zapoznać się z planem dalszych kolęd. Są zmiany po Trzech Królach!!!

7. Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich wraz z Radą Dzielnicy zapraszają swoich członków na spotkanie świąteczno-noworoczne 30. grudnia na godzinę 17.oo do świetlicy OSP. Prosi się o potwierdzenie przybycia.

 

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 0

Wczoraj 108

Tydzień 108

Miesiąc 1055

Ogółem 342447

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions