OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08.03.2020r.

 1. II Niedziela Wielkiego Postu. Nieraz trzeba wyjść ze swojego świata, sposobu myślenia, żeby umieć zbliżyć się do Boga. Szczególnie jak człowiek się z Nim rozminął w swoich wyborach. Trzeba modlić się o wiarę i odwagę Abrahama.

2. Dzisiaj posługę w naszej parafii sprawują księża przełożeni WŚSD. Witamy ich serdecznie i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże.

3. Kolekta tej i następnej niedzieli jest parafialna. Bóg zapłać za każdy dar.

4. Po mszach niedzielnych będzie dziś zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.

5. Nie zapominajmy przyjść na wielkopostne nabożeństwa. Dziś o 15:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

6. Gość Niedzielny kontynuuje Pasje Prymasa Tysiąclecia. Opisuje też jak wielka jest siła matczynej modlitwy. Jest też marcowy Mały Gość Niedzielny.

7. Jutro rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje szkolne. Będzie je prowadził znany nam ks. neoprezbiter Dorian Figołuszka. Dzieci mają w tym tygodniu msze w środę. Z racji rekolekcji nie będzie mszy szkolnej w czwartek i nie będzie drogi krzyżowej dla dzieci w sobotę w naszym kościele.

8. Ze względu na brak chrztów w następną niedzielę, nie będzie piątkowej nauki przed chrztem.

9. W sobotę o 10:oo, zwyczajem ostatnich lat będzie miała miejsce droga krzyżowa z Bazyliki Pszowskiej na Kalwarię dla parafian Zawady i Kokoszyc. Zapraszam na tę wspólną modlitwę całymi rodzinami, a szczególnie młodzież.

10. Zapraszam wszystkich parafian na film: NAJŚWIĘTSZE SERCE. Seanse: 13,14,15 marca (piątek, sobota, niedziela) o 18:oo oraz 24 marca (we wtorek) o 12:oo. Kino Pegaz – Wodzisław Śląski, Kubsza 17. Wodzisławskie Centrum Kultury. Trzysta lat temu Pan Jezus objawił się Siostrze Małgorzacie Alacoque we Francji. To objawienie dało kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i I. piątków miesiąca.

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 110

Wczoraj 143

Tydzień 698

Miesiąc 523

Ogółem 338982

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions