27.03.2011r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji – na działalność edukacyjno - wychowawczą wśród młodzieży w archidiecezji. Przed kościołem odbywa się zbiórka pieniężna na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Japonii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 w Domu Parafialnym w Pszowie odbędzie się Dzień Skupienia dla narzeczonych. Przewidziana jest spowiedź i Msza św.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, Zachęcamy do licznego udziału.
4. Obchody Liturgiczne Tygodnia:
• Sobota – VI rocznica śmierci sługi Bożego Jana Pawła II
• Niedziela – IV niedziela Wielkiego Postu

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Okazja codziennie przed Mszą św.

6. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną i Drogę Krzyżową. Prosimy rodziców aby przypomnieli o tym swoim dzieciom.

7. W piątek o godz. 16.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, a o godz.17.30 na Drogę Krzyżową. Droga Krzyżowa będzie również po rannej Mszy św. Zalecki za zmarłych na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii.

8. W sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych starszych oraz chorych parafian. Początek odwiedzin o godz. 8.30. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

9. Zakończył się kolejny etap prac związanych ze zmianą wystroju wnętrza naszego kościoła.  Prace remontowe wymagały codziennego sprzątania całego kościoła. Dzisiaj pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim tym parafianom, którzy wczoraj oraz w innych dniach pomagali przy sprzątaniu kościoła. Szczególnie dziękuję państwu Kozielskim, którzy przez cały okres prac remontowych codziennie pomagali w pracach porządkowych.

10. Kolekta  w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.

11. W kancelarii parafialnej przyjmujmy zapisy na parafialną pielgrzymkę do Włoch do grobu błogosławionego Jana Pawła II w dniach 9–17.06.2011r. Program pielgrzymki zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii.

12.Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła.

13.Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego
     i Małego Gościa. Z tyłu kościoła można zakupić „Paschalik – Wielkanocne