Trwa montaż naszych organów. Dziękuję za wszystkie ofiary składane i przelewane na ten cel przez parafian oraz ofiarodawców spoza parafii, co pozwala nam na materialne funkcjonowanie parafii oraz na sukcesywną spłatę należności za realizację organowego projektu. W odpowiedzi na często zadawane pytanie: kiedy poświęcenie organów? - chcę Was poinformować, iż dzisiaj nie jest jeszcze znana realna data ukończenia powyższych prac. Jednak planowany termin oddania instrumentu na Boże Narodzenie wydaje się już być mało prawdopodobny. Sytuacja jest dynamiczna. Nie będziemy jednak nalegać na przyspieszenie prac dla samego zachowania terminu, tym bardziej, że sami wydłużyliśmy o przeszło miesiąc prace związane z generalnym remontem chóru. Wolimy natomiast mieć pewność, że prace te zostaną solidnie wykonane i w pełni zakończone. Kiedy pojawią się nowe informacje na powyższy temat, będą natychmiast przekazane wiernym w ogłoszeniach parafialnych.

 

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 65

Wczoraj 97

Tydzień 692

Miesiąc 1788

Ogółem 308710

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions