Witamy dziś wśród nas Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, który na początku sumy pobłogosławi nasze organy. Zaraz po mszy będzie miał miejsce pierwszy krótki koncert organowy w wykonaniu pana profesora Juliana Gembalskiego, w którym piękny utwór organowy wybrzmi pięknem naszych organów i ludzkim talentem.W tym radosnym dniu składamy serdeczne Bóg zapłać! wszystkim, którzy mają swój wkład w budowę tych organów – przez modlitwę, składane ofiary i wykonane prace. Przede wszystkim dziękujemy Firmie In Plenum Marian Majcher, która wybrała, zdemontowała, przewiozła i ponownie złożyła tej dobrej klasy instrument oraz podwykonawcom. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Grzegorzowi Brzyszkowskiemu za dobór właściwej firmy i podjęcie decyzji o budowie organów. Serdecznie dziękuję również panu Józefowi Grychnikowi za solidnie bezinteresownie wykonaną pracę stolarską. Za tydzień podziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w prace związane z generalnym remontem naszego chóru.
 

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 98

Wczoraj 88

Tydzień 487

Miesiąc 2655

Ogółem 309577

Currently are 13 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions