Grupy parafialne Dzieci Maryi

+ Odeszli do Ojca +

+ Wyszukiwarka grobów +

Wczoraj-Dziś

Rada Parafialna

Pismo Święte on-line

Zastanawiamy się dziś nad kondycją duchową i materialną naszej wspólnoty parafialnej. Wszyscy mamy świadomość tego, że nasza troska o piękno kościoła i funkcjonowanie całego parafialnego zaplecza materialnego ma służyć przede wszystkim Chwale Bożej i życiu wiarą tej naszej kokoszyckiej wspólnoty, która ma być równie piękna jak nasza świątynia, która jest naszą radością i chlubą. Jest to też kontynuacja postawy i świadectwa wiary naszych Rodziców i Dziadków, przez co wyrażamy im wdzięczność, że ich dawny trud związany z troską o kościół i nasze wychowanie, przez lata rodzi wśród nas wielki pożytek zbawczy i kulturowy.
Sprawy gospodarcze w naszej Parafii Kokoszyce. Stan obecny - inwestycje i remonty zakończone i spłacone w 2016 roku: projekt organowy. Wykonane i nie spłacone w całości: remont chóru; system monitoringu; remont kuchni na probostwie – wrzesień 2015. Wykonane bezinteresownie: naprawa masztów do flag. Zaplanowane w bliższej perspektywie: renowacja wszystkich figur Świętych połączona z likwidacją kornika; zakup ekranu do wyświetlania tekstów pieśni; zamówienie wykonania konfesjonałów; oświetlenie nocne okien. Zaplanowane w dalszej perspektywie: generalny remont kaplicy „1721” przy Pszowskiej oraz nowe ławki.
plcsenfrdeuk

Kamera

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek 17:00
sobota 16:00
- niedziele 7:00,9:00,10:30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 55

Wczoraj 457

Tydzień 1092

Miesiąc 5879

Ogółem 941423

Currently are 15 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions