Filtr
 • KSIĘŻE PROBOSZCZU

  Z okazji urodzin życzymy Księdzu  zdrowia, radości, sił do realizacji wszystkich planów i zamierzeń oraz niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.

  ŻYCZĄ PARAFIANIE
 • KSIĘŻE PROBOSZCZU

  Z okazji urodzin - dziękując za troskę, uśmiech i wszelkie dobro - jakiego doświadczmy życzymy dużo, dużo zdrowia i radości z  czynionej posługi duszpasterskiej, siły do ralizacji wszystkich planów i zamierzeń . Abyś, drogi księże Proboszczu, w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi. Życzymy, żeby każego dnia towarzyszyła Ci pomoc i opieka Boża.

  ŻYCZĄ PARAFIANIE

 • kwiatyKSIĘŻE PROBOSZCZU

  Z okazji urodzin życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Życzymy także dużo zdrowia i radości z czynionej posługi duszpasterskiej, siły do ralizacji wszystkich planów i zamierzeń, obfitych łask Bożych oraz samych radosnych chwil!

                              ŻYCZĄ PARAFIANIE

 • ImageKSIĘŻE PROBOSZCZU

  Z okazji urodzin - dziękując za troskę uśmiech i wszelkie dobro - jakiego doświadczmy życzymy dużo, dużo zdrowia i radości z  czynionej posługi duszpasterskiej, siły do ralizacji wszystkich planów i zamierzeń . Abyś, drogi księże Proboszczu, w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi. Życzymy, żeby każego dnia towarzyszyła Ci pomoc i opieka Boża.

                                ŻYCZĄ PARAFIANIE


 •  

  ImageW czwartek odprawimy pierwsze Nabożeństwo Różańcowe. W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe będą codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 15.30. W październikowe wieczory będziemy gromadzić się w kościele razem z sąsiadami z ulicy aby na wspólnej modlitwie, doświadczyć obecności Bożej Matki, i umocnić więzy rodzinne i sąsiedzkie. Ojcu Niebieskiemu przez ręce Najświętszej Panienki patronki naszej parafii będziemy zanosić modlitwy w intencjach naszych rodzin, małżeństw, dzieci, chorych, spraw sąsiedzkich, Kościoła i świata. W tym roku mamy jeszcze jedną ważną intencję, chcemy powierzyć Matce Bożej dzieło remontu wnętrza naszego kościoła. Przez Niepokalane Serce Maryi prośmy Boga o błogosławieństwo dla prac remontowych oraz dla robotników i artystów, którzy będą pracowali w naszym kościele. Czas poświęcony na wspólne odmawianie różańca nie jest czasem straconym, ale okazją by wyrazić swoje zaufanie i wierność Bogu, szukając w Modlitwie Różańcowej umocnienia i oparcia.

    


     • Poniedziałek – ul. M. Dąbrowskiej, Olszyny
     • Wtorek – ul. Młodzieżowa, ks. Szwedy
     • Środa – ul. Pszowska, Norwida, Strażacka, Matki Teresy z Kalkuty
     • Czwartek – ul. Oraczy, Zdrojowa, Gagarina
     • Piątek – ul. Smolna, Dołki, Wesoła
     • Sobota – ul. Osadnicza, Parkowa, Sportowa, Pałacowa
     • Niedziela – wszyscy parafianie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek 17:00
sobota 16:00
- niedziele 7:00,9:00,10:30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 1196

Wczoraj 1449

Tydzień 5336

Miesiąc 20663

Ogółem 1380280

Currently are 26 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions