29.06.2008r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Dziś przeżywamy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Papież Benedykt XVI w Bazylice św. Pawła za murami w Rzymie wczoraj uroczyście rozpoczął Rok św. Pawła. W ciągu całego roku będzie można uzyskać specjalny odpust. Dla każdego niech będzie to szansa, byśmy odkryli na nowo tego niezwykłego człowieka, moc jego wiary i sekret owocnej misji.

3. Gościmy w naszej parafii siostry Salezjanki, które opowiedzą o pracy misyjnej w Kamerunie oraz przed kościołem poproszą o ofiary na zakup Agregatora Prądu i budowę Studni Głębinowej na jednej z placówek misyjnych. Bóg zapłać w imieniu wszystkich obdarowanych.

4. Również dzisiaj przypada 23 rocznica konsekracji ks. Arcybiskupa Damiana Zimonia.
   Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

5. Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Nieszpory Niedzielne. Serdecznie zapraszamy.

6. Obchody Liturgiczne Tygodnia:
        · Czwartek – Święto Św. Tomasza Apostoła

7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Okazja codziennie przed Mszą św.

8. W sobotę odwiedzimy posługą sakramentalną naszych chorych oraz starszych parafian. Początek odwiedzin o godz.8.30. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

9. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszalne, które zostaną odprawione na urlopie w czasie wakacji.

10.Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy,
     kolonie  życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też
     przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie lękajmy
     się publicznie wyznać naszej przynależności do Chrystusa i Jego
     Kościoła.

11.Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego
     kościoła.

12.Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a szczególnie Gościa
     Niedzielnego i Małego Gościa.