ImageDziś odprawimy pierwsze Nabożeństwo Różańcowe. W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe będą codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 15.30. W tym roku w październikowe wieczory gromadzić się będziemy na modlitwie różańcowej wspólnie z sąsiadami z ulicy. Ojcu Niebieskiemu przez ręce Najświętszej Panienki pragniemy zanosić modły w intencjach naszej parafii, naszych rodzin, małżeństw, dzieci, spraw sąsiedzkich itd. Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński mawiał, że „na różańcu można wszystkich wyciągnąć z największego nawet udręczenia i męki , wszystko uprosić”. Dlatego niech nie zabraknie nas na wspólnej modlitwie różańcowej. Dzisiaj światu i każdemu z nas jest potrzebna modlitwa różańcowa, by nie ustać w drodze do domu Ojca, by nie zbłądzić na krętych ścieżkach doczesności. W październikowe wieczory zachęcamy wszystkich, a w szczególności mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, aby na wzór Maryi podążając codzienną drogą wierności, szukali w Modlitwie Różańcowej umocnienia i oparcia. 
 
         
         • Poniedziałek - ul. M. Dąbrowskiej, Olszyny
         • Wtorek - ul. Młodzieżowa, ks. Szwedy 
         • Środa - ul.  Pszowska, Norwida, Strażacka, Matki Teresy z Kalkuty
         • Czwartek - ul. Oraczy, Zdrojowa, Gagarina
         • Piątek - ul. Smolna, Dołki, Wesoła
         • Sobota - ul. Osadnicza, Parkowa, Sportowa, Pałacowa
         • Niedziela - wszyscy parafianie 

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek 17:00
sobota 16:00
- niedziele 7:00,9:00,10:30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 550

Wczoraj 2439

Tydzień 2989

Miesiąc 19673

Ogółem 1406214

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions