2.02.2014r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka pieniężna na zakony kontemplacyjne. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą otoczmy tych, którzy przez ślubowanie rad ewangelicznych posłuszeństwa, ubóstwa i czystości są w sposób szczególny poświęceni Bogu. Szczególnie zaś pamiętajmy o pracujących w naszej parafii siostrach Jadwiżankach. Dzisiaj też mamy okazję aby wesprzeć materialnie zakony kontemplacyjne (klauzurowe), których zadaniem jest przede wszystkim modlitwa za każdego z nas, za cały Kościół i świat. Poświęcając się modlitwie, zawierzają one Bożej Opatrzności również swoich ofiarodawców, wierząc, że ci, za których się modlą, nie zapomną o nich w swojej wielkoduszności.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 odprawimy Nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszamy.

4. Obchody Liturgiczne Tygodnia:
Poniedziałek – Wspom. św. Błażeja, bpa i męcz.
Środa – Wspom. św. Agaty, dz. i męcz. W tym dniu poświęcimy
                 chleb ku czci św. Agaty.
Czwartek – Wspom. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

5. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną. Prosimy rodziców aby przypomnieli o tym swoim dzieciom.

6. Również w czwartek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie uczniów I kl. Gimnazjum.

7. W najbliższą  niedzielę 9 lutego będziemy gościć w naszej parafii O. Tomasza Duszyca z Domu Rekolekcyjnego ojców kapucynów z Tenczyna koło Krakowa, pełniącego funkcję krajowego asystenta Grup Modlitwy Ojca Pio. W czasie każdej Mszy św. przybliży nam cele i zadania grup modlitewnych O. Pio. W związku z tym w przyszłą niedzielę o godz. 14.30 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych udziałem w takiej grupie modlitewnej. Serdecznie zapraszam.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła.

9. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, a szczególnie Gościa Niedzielnego i
     Małego Gościa Niedzielnego.