ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ODNOWIENIU
 PARAFIALNYCH MISJI ŚWIĘTYCH


  Drodzy parafianie!


   Minęło już ponad rok od pamiętnych chwil łaski, które przeżywaliśmy w naszej parafii podczas Misji świętych 2011 roku. /8 – 16.10.2011r. „Błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi”(Mt 11,6)/ Wielu z nas odczuło wtedy niezwykłą bliskość Jezusa kiedy do nas mówił oraz uzdrawiał nasze sumienia przez łaskę pojednania z bliźnimi i w Sakramencie Pokuty. Stojąc przy krzyżu misyjnym obiecaliśmy, że Jezusowi naszemu Panu, będziemy dawać świadectwo naszej wiary w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy.

   Teraz znowu będziemy mieli możliwość odnowienia misyjnych deklaracji i postanowień podjętych w najgłębszych pokładach naszego serca. Przez Słowo Boże, sakramenty, wspólne przeżywanie Eucharystii, a także specjalne wieczorne nabożeństwa pragniemy utwierdzić się w dobrym. Nie lękajmy się na nowo zaprosić Jezusa do naszych serc i rodzin i z wiarą prośmy Go, aby uleczył nasze zranienia oraz pomógł rozwiązać trudne problemy. Powierzmy Mu z ufnością  przyszłość swoją i naszych rodzin. 

Droga Siostro i drogi Bracie! „Kiedy Bóg mówi, nie gardź Jego słowem!”
   Przyjmij i tym razem serdeczne zaproszenie do uczestnictwa w odnowieniu Misji świętych. W poczuciu duszpasterskiej odpowiedzialności przed Bogiem, zapraszam bez wyjątku wszystkich parafian do gorliwego udziału w ćwiczeniach misyjnych,  do wspólnej modlitwy i szczerej współpracy z Bogiem. Proszę was wszystkich o modlitwę w tej intencji oraz za ks. Roberta, który będzie narzędziem Ducha Świętego, głosząc nauki misyjne. Ofiarujcie swoje modlitwy, drobne wyrzeczenia, trudy dnia codziennego. Szczególnie proszę Chorych i cierpiących, aby swój krzyż cierpienia ofiarowali w intencji owocnego przeżycia naszych duchowych ćwiczeń.


„ Nie zamykajmy serc zbawienia nadszedł czas.
Gdy Chrystus puka w drzwi może ostatni raz".

                                                   

                               Ksiądz proboszcz     

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ODNOWIENIU

 PARAFIALNYCH MISJI ŚWIĘTYCH

  Drodzy parafianie!

      Minęło już ponad rok od pamiętnych chwil łaski, które przeżywaliśmy w naszej parafii podczas Misji świętych 2011 roku. /8 – 16.10.2011r. „Błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi”(Mt 11,6)/ Wielu z nas odczuło wtedy niezwykłą bliskość Jezusa kiedy do nas mówił oraz uzdrawiał nasze sumienia przez łaskę pojednania z bliźnimi i w Sakramencie Pokuty. Stojąc przy krzyżu misyjnym obiecaliśmy, że Jezusowi naszemu Panu, będziemy dawać świadectwo naszej wiary w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy.

       Teraz znowu będziemy mieli możliwość odnowienia misyjnych deklaracji i postanowień podjętych w najgłębszych pokładach naszego serca. Przez Słowo Boże, sakramenty, wspólne przeżywanie Eucharystii, a także specjalne wieczorne nabożeństwa pragniemy utwierdzić się w dobrym. Nie lękajmy się na nowo zaprosić Jezusa do naszych serc i rodzin i z wiarą prośmy Go, aby uleczył nasze zranienia oraz pomógł rozwiązać trudne problemy. Powierzmy Mu z ufnością  przyszłość swoją i naszych rodzin. 


Droga Siostro i drogi Bracie! „Kiedy Bóg mówi, nie gardź Jego słowem!” 

      Przyjmij i tym razem serdeczne zaproszenie do uczestnictwa w odnowieniu Misji świętych. W poczuciu duszpasterskiej odpowiedzialności przed Bogiem, zapraszam bez wyjątku wszystkich parafian do gorliwego udziału w ćwiczeniach misyjnych,  do wspólnej modlitwy i szczerej współpracy z Bogiem. Proszę was wszystkich o modlitwę w tej intencji oraz za ks. Roberta, który będzie narzędziem Ducha Świętego, głosząc nauki misyjne. Ofiarujcie swoje modlitwy, drobne wyrzeczenia, trudy dnia codziennego. Szczególnie proszę Chorych i cierpiących, aby swój krzyż cierpienia ofiarowali w intencji owocnego przeżycia naszych duchowych ćwiczeń.

„ Nie zamykajmy serc zbawienia nadszedł czas.
Gdy Chrystus puka w drzwi może ostatni raz".

                                                                                             Ksiądz proboszcz     

 

Twoja krew

Dołącz do nas !

Msza św. gregoriańska

II Synod Archidiecezji Katowickiej

Radio Opoka.fm

Synod Katowice

 

Wirtualna wycieczka do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie

Parafia Kokoszyce

Parafia Rzymsko-Katolicka
 Niepokalanego Serca Maryi
w Kokoszycach
ul. Pałacowa 5, 44-373 Wodzisław Śląski
tel. 032 456 21 74

Konto Bankowe PKO BP o/Rybnik

08 1020 2472 0000 6702 0019 6238

 

Msze święte
- poniedziałek, środa 7.00
-  wtorek,czwartek piątek i sobota 17.00
- niedziele 8,00,10.30,16.00

Gościmy na stronie

Dziś 22

Wczoraj 137

Tydzień 541

Miesiąc 2157

Ogółem 320913

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions